Dlaczego warto skorzystać z usług biura nieruchomości?


Na rynku nieruchomości panuje naprawdę duża dynamika. Wiele osób jest zainteresowanych kupnem mieszkania, natomiast inni chcą sprzedać albo wynająć posiadany lokal.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że są to bardzo poważne przedsięwzięcia. Dlatego należy wówczas zadbać o zabezpieczenie interesów obydwu stron.

Pomóc w tym może biuro nieruchomości, które często pośredniczy przy takiej transakcji.

Dlaczego warto skorzystać z jego usług?

biuro nieruchomości

 

Kompleksowa pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości

Każde rzetelne biuro nieruchomości zatrudnia agentów mających ogromną wiedzę na temat współczesnego rynku nieruchomości. Takie osoby pośredniczyły już w dziesiątkach, a nawet setkach transakcji.

Ich doświadczenie jest więc nieocenionym wsparciem dla osób, które chcą kupić lub sprzedać mieszkanie.

Przy sprzedaży lokalu biuro nieruchomości pomoże w wyznaczeniu adekwatnej ceny, która będzie odpowiadała realiom rynkowym.

Co więcej, agenci sami postarają się znaleźć kupca na dany dom lub mieszkanie. Dzięki temu właściciel nieruchomości będzie mógł szybciej sprzedać albo wynająć posiadany lokal.

Jeżeli zaś chodzi o kupno nieruchomości, tutaj rola agenta sprowadza się do wyszukania kilku lokali spełniających określone założenia. Osoby zainteresowane zakupem mogą więc podać swoje wymagania dotyczące nieruchomości oraz preferowany przedział cenowy. Na tej podstawie biuro przygotuje zestawienie dostępnych lokali, które z pewnością będzie dużym ułatwieniem podczas dokonywania wyboru.

Gwarancja bezpieczeństwa przy zawieraniu transakcji

Biura nieruchomości to wyspecjalizowane firmy, które współpracują z: kancelariami prawnymi, notariuszami, doradcami podatkowymi oraz bankami. Dlatego doświadczony agent będzie w stanie skontrolować poprawność wszystkich aspektów związanych ze sprzedażą nieruchomości. Jest to bardzo istotne, ponieważ jakiekolwiek błędy w umowie mogą stać się źródłem potencjalnych problemów.

Oczywiście agenci również popełniają błędy. Z tego względu wszystkie profesjonalne biura muszą posiadać ubezpieczenie OC. Taka polisa gwarantuje rekompensatę finansową w sytuacji, gdy klient poniesie straty w wyniku działalności agenta. Jest więc to kompleksowa gwarancja bezpieczeństwa przy dokonywaniu transakcji w zakresie nieruchomości.

Biuro nieruchomości JANASARI

Nasze biuro doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania sprzedawców oraz nabywców nieruchomości. W końcu już od wielu lat zajmujemy się pośredniczeniem w takich transakcjach!

Dlaczego warto nam zaufać?

Przede wszystkim JANASARI to rzetelna firma, która posiada stosowną licencję (nr 3622) oraz ubezpieczenie OC dla biura nieruchomości. Ponadto w naszej codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na zapewnienie klientom kompleksowej pomocy oraz bezpieczeństwa. Oczywiście rygorystycznie dbamy również o zachowanie tajemnicy handlowej, gdyż to Państwa komfort jest dla nas priorytetem.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy sprzedaży, kupnie albo wynajmie nieruchomości lub działek, serdecznie zapraszamy do kontaktu!